Nasz zespół

stomatologia zachowawcza
protetyka
stomatologia estetyczna

Ukończyła Wydział Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej w 1992r.

Posiada I stopień specjalizacji ze Stomatologii  Ogólnej.

Od czasu ukończenia studiów pracuje z dziećmi niewidomymi w Zakładzie dla Niewidomych w Laskach o d lat poszerza swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki, uczęszczając na liczne szkolenia i kursy.

stomatologia zachowawcza
protetyka
stomatologia estetyczna

Zdobyła dyplom Lekarza Stomatologa w 1994 roku w Warszawskiej Akademii Medycznej. Posiada I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej.

Przez lata zdobyła doświadczenie w endodoncji oraz pedodoncji podnosząc swoje kwalifikacje podczas licznych sympozjów i kongresów stomatologicznych. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki.

chirurgia stomatologiczna
implantologia

Ukończył Warszawską Akademię Medyczną.
Dyplomowany specjalista chirurgii stomatologicznej.
Kwalifikacje podnosi poprzez czynne uczestnictwo w kursach z zakresu implantologii, implantoprotetyki,protetyki.
Specjalizuje się w zabiegach usuwania zębów zatrzymanych,augmentacji kości,wielu technikach implantacj iwszczepów śródkostnych,pracach kombinowanych- protetyczno-chirurgicznych.

implantologia

Od 21 lat pracuje w zawodzie stomatologa. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał certyfikat Umiejętności Implantologa. Doświadczenie implantologiczne zdobywał od roku 1997 przy boku dr Nicolas’a Hahn’a z Holandii.Na swoim koncie ma kilka tysięcy z powodzeniem wszczepionych implantów.

Dr Paweł Cichosz przez wiele lat był mentorem Central European Implant Academy. Od 2010r. rokrocznie zostaje laureatem prestiżowej nagrody lekarzom na całym świecie za szczególny wkład w rozwój implantologii oraz wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu leczenia implantologicznego – Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member.

wypełnianie bruzd
zmarszczek
botox
mezoterapia
peelingi lekarskie
dermapen

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną.
Od lat członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Kwalifikacje zawodowe podnosi poprzez systematyczne uczestnictwo w teoretycznych i praktycznych kursach z zakresu ortodoncji,stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii dziecięcej.

profilaktyka

asystentka